REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PZPFiK zaprasza na konferencję CEPE

W dniach 26-28.09 odbędzie się doroczna Konferencja CEPE. Tematem przewodnim konferencji będzie przyszłość farb i jej znaczenie w funkcjonowaniu świata i społeczeństwa w perspektywie następnych 20 lat. Wydarzenie będzie miało miejsce w stolicy Serbii – Belgradzie.

konferencja CEPE PZPFiKDlaczego warto wziąć udział w konferencji CEPE?

  • Dowiesz się więcej na temat trendów zmian zachowań konsumentów w świecie nowych technologii. Odpowiemy na pytanie, co nas czeka w perspektywie 20 lat. Jak zmieni się nasze życie i praca oraz jak będziemy kupować?
  • Bezpośrednio zdobędziesz wiedzę na temat europejskiej gospodarki, a także serbskiego rynku farb i innych rynków bałkańskich.
  • Będziesz miał możliwość omówienia trendów kolorystycznych w powłokach przemysłowych.
  • Dowiesz się więcej na temat BIM i wyników barometru architektonicznego.
  • Uzyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z kluczowymi reprezentantami branży w Europie, nie tylko dzięki spotkaniom kuluarowym, ale także w czasie wyjątkowej wieczornej kolacji.

Zaprasza Jan van der Meulen – Dyrektor Zarządzający CEPE:

Tegoroczna konferencja CEPE skupi się na tym, jak możemy żyć w przyszłości. Jak wyglądać będzie nasze życie za 20 lat? Oczywiście jest to temat, który ma wiele aspektów i nie da się nakreślić dokładnego i pełnego obrazu przyszłości. Mimo tego, że świat wciąż się zmienia, możemy być pewni, że farba nadal będzie częścią naszego życia. Nie możemy obyć się bez koloru, dekoracji i projektowania przestrzeni w których mieszkamy oraz przedmiotów, które nas otaczają. Zapraszam na doroczną konferencję CEPE, dzięki której dowiesz się więcej o najnowszych trendach i gustach, klimacie gospodarczym, wpływie Brexitu i innych zagadnieniach.

PZPFiK Rekomenduje:

Wydarzenie to jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz zdobycia wiedzy w szerokim spektrum zagadnień dotyczących branży farb. Wierzę, że ta konferencja przyniesie wymierne korzyści nie tylko wszystkim uczestnikom, ale także i naszej organizacji – mówi Bartłomiej Ślązak – Dyrektor Zarządzający PZPFiK.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA