a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiPromujemy Polską Architekturę – konkurs

Promujemy Polską Architekturę – konkurs

W ramach projektu „Promujemy Polską Architekturę” ogłoszono konkurs dla studentów i młodych absolwentów architektury. Jednym z Mecenasów jest firma Dekoral.

Promujemy Polską Architekturę

Fot. arch. Dekoral

Konkurs ma wyłonić młode talenty w branży architektonicznej oraz pomóc im się rozwinąć. Łączna pula nagród pieniężnych, które zostaną wręczone laureatom, to 45 tysięcy złotych.

Swoje prace zgłaszać można w trzech kategoriach – projekt willi, osiedla oraz przestrzeni miejskiej. Każda praca może być rozpatrywana w tylko jednej kategorii. Zgłoszenia należy nadsyłać do końca czerwca, natomiast prace konkursowe – do 30 października 2015. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie gali Builder Awards w lutym 2016.

Wcześniej, już w najbliższy poniedziałek (18 maja), w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach w ramach Dnia Młodego Architekta odbędą się warsztaty szkoleniowe. W trakcie nich uczestnicy konkursu zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez Mecenasów Konkursu, w tym markę Dekoral Professional oraz Sigma Coatings. Zapraszamy!

Źródło: Dekoral