REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Promujemy Polską Architekturę – konkurs

W ramach projektu „Promujemy Polską Architekturę” ogłoszono konkurs dla studentów i młodych absolwentów architektury. Jednym z Mecenasów jest firma Dekoral.

Promujemy Polską Architekturę

Fot. arch. Dekoral

Konkurs ma wyłonić młode talenty w branży architektonicznej oraz pomóc im się rozwinąć. Łączna pula nagród pieniężnych, które zostaną wręczone laureatom, to 45 tysięcy złotych.

Swoje prace zgłaszać można w trzech kategoriach – projekt willi, osiedla oraz przestrzeni miejskiej. Każda praca może być rozpatrywana w tylko jednej kategorii. Zgłoszenia należy nadsyłać do końca czerwca, natomiast prace konkursowe – do 30 października 2015. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie gali Builder Awards w lutym 2016.

Wcześniej, już w najbliższy poniedziałek (18 maja), w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach w ramach Dnia Młodego Architekta odbędą się warsztaty szkoleniowe. W trakcie nich uczestnicy konkursu zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez Mecenasów Konkursu, w tym markę Dekoral Professional oraz Sigma Coatings. Zapraszamy!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA