REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Program Liga Fachowców firmy FAST

W dniu 1 maja 2015 roku firma FAST, producent systemów dociepleń i chemii budowlanej, wystartował z programem Liga Fachowców – ofertą skierowaną do wykonawców i inwestorów budowlanych. Liga Fachowców to program lojalnościowy, w którym punkty z produktów FAST wymieniane są na nagrody rzeczowe i doładowania karty przedpłaconej.

Liga FachowcówUdział w Lidze Fachowców mogą brać zarówno hurtownicy, jak i klienci detaliczni. Do programu można dołączyć poprzez rejestrację na stronie internetowej www.ligafachowcow.pl lub wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego pocztą tradycyjną.

Uczestnictwo w programie jest bardzo proste – wystarczy kupować produkty FAST objęte promocją, wycinać lub też odklejać z nich punkty i wklejać na kartę, którą należy wysłać do organizatora. Po zliczeniu punktów zostaną one zaksięgowane na indywidualnym koncie uczestnika.

Zebrane punkty mogą zostać zamienione na nagrody rzeczowe lub też doładowanie na kartę przedpłaconą, która daje nieograniczone możliwości na wykorzystanie punktów zebranych w Lidze Fachowców. Na stronie internetowej umieszczony został przelicznik, który ułatwi oszacowanie zebranej dotychczas kwoty. Program posiada również strefę VIP do której można dołączyć po zebraniu odpowiedniej liczby punktów.

Dzięki platformie Opensystem – Bonus Systems posiadacze karty przedpłaconej Liga Fachowców zyskują zniżki i rabaty u ponad 5 000 partnerów w całym kraju. Dodatkowo gotówkę zgromadzoną na karcie można wypłacać i dowolnie wykorzystywać.

Więcej informacji na stronie www.ligafachowcow.pl.

Źródło: FAST

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA