REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Profix CP 390 z nowym korkiem

Firma Multichem zaprezentowała nowy, bardziej szczelny korek opakowania dodatku Profix CP 390. Zapobiega on wyparowaniu produktu.

Multichem Profix CP 390 nowy korek

Fot. arch. Multichem

Dodatek Profix CP 390 jest to produkt na bazie żywic poliuretanowych z dodatkiem żywic specjalnych, służący do gruntowania elementów z tworzyw sztucznych. Poprawia on przyczepność warstwy wierzchniej oraz służy jako warstwa izolująca.

Teraz CP 390 dostępny jest w nowym opakowaniu, zamkniętym wyjątkowo szczelnym korkiem. Tego typu zamknięcie z dużą skutecznością zapobiega odparowaniu, mamy więc pewność, że w miarę upływu czasu ilość produktu w opakowaniu się nie zmienia. Zachęcamy do obejrzenia filmu, prezentującego nowy korek:

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA