REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG przejmuje Alpha Coating Technologies

Koncern PPG ogłosił, że doszedł do porozumienia w sprawie przejęcia Alpha Coating Technologies – producenta farb proszkowych dla przemysłu drobnego oraz na podłoża wrażliwe na temperaturę.

PPG Alpha Coating Technologies

Fot. arch. Alpha Coating Technologies

Założona w 2000 roku Alpha specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży farb proszkowych dla przemysłu drobnego, na płyty MDF oraz inne podłoża wrażliwe na temperaturę. Firma, działająca w West Chicago w stanie Illinois w USA, zatrudnia blisko 35 osób.

Jak komentuje Kevin Braun, wiceprezes PPG stojący na czele amerykańskiego oddziału Industrial Coatings:

Doskonałe usługi, technologie oraz możliwości w zakresie dopasowania koloru Alpha Coating Technologies będą świetnym uzupełnieniem oferty PPG. Z radością witamy Alphę w rodzinie PPG – razem będziemy w dalszym ciągu zapewniać naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi.

Transakcja ma zostać zamknięta jeszcze w pierwszym kwartale 2020. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA