REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG lubi hokej!

Koncern PPG podpisał kontrakt z amerykańską National Hockey League (NHL). Produkty marki PPG będą od tej pory Oficjalną Farbą NHL w USA i Kanadzie.

PPG NHL hokej

Fot. arch. NHL

Przez 20 lat PPG był sponsorem tytularnym drużyny hokejowej Pittsburgh Penguins, a później również Oficjalnym Dostawcą Farb dla drużyny. Kontrakt z NHL jest po części rozszerzeniem tej dotychczasowej współpracy.

Wiceprezes PPG Bryan Iams podkreśla, że to dla firmy ważny krok – może ona liczyć na to, że tysiące kibiców NHL dostrzeże i wybierze farby PPG. Marka będzie widoczna podczas oficjalnych wydarzeń NHL – w trakcie NHL Stadium Series w Heinz Field, a także kolejnych NHL Stadium Series (czyli meczów hokejowych rozgrywanych na otwartym stadionie) oraz rozgrywek NHL Winter Classic.

Z kolei PPG ma prawo do używania logo NHL na swoich produktach, wystawach w sklepach oraz materiałach promocyjnych. Może się nim również posługiwać w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Koncern planuje szereg atrakcji dla fanów hokeja, m.in. kupony i zniżki na swoje farby.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA