a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

PPG lubi hokej!

Koncern PPG podpisał kontrakt z amerykańską National Hockey League (NHL). Produkty marki PPG będą od tej pory Oficjalną Farbą NHL w USA i Kanadzie.

PPG NHL hokej

Fot. arch. NHL

Przez 20 lat PPG był sponsorem tytularnym drużyny hokejowej Pittsburgh Penguins, a później również Oficjalnym Dostawcą Farb dla drużyny. Kontrakt z NHL jest po części rozszerzeniem tej dotychczasowej współpracy.

Wiceprezes PPG Bryan Iams podkreśla, że to dla firmy ważny krok – może ona liczyć na to, że tysiące kibiców NHL dostrzeże i wybierze farby PPG. Marka będzie widoczna podczas oficjalnych wydarzeń NHL – w trakcie NHL Stadium Series w Heinz Field, a także kolejnych NHL Stadium Series (czyli meczów hokejowych rozgrywanych na otwartym stadionie) oraz rozgrywek NHL Winter Classic.

Z kolei PPG ma prawo do używania logo NHL na swoich produktach, wystawach w sklepach oraz materiałach promocyjnych. Może się nim również posługiwać w internecie, w tym w mediach społecznościowych. Koncern planuje szereg atrakcji dla fanów hokeja, m.in. kupony i zniżki na swoje farby.

Źródło: PPG