a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePPG Kansai Automotive Finishes z nagrodą Nissana

PPG Kansai Automotive Finishes z nagrodą Nissana

Firma PPG Kansai Automotive Finishes otrzymała nagrodę Nissan 2017 Regional Monozukuri Spirit Award. Wyróżnienie to, wręczane zaufanym dostawcom marki Nissan, przyznano jej już drugi rok z rzędu.

PPG Kansai Automotive Finishes Nissan 2017 Regional Monozukuri Spirit Award

Fot. ProSmile / pixabay.com

Nagroda Nissan Regional Monozukuri Spirit Award jest przyznawana przez markę Nissan producentom, których działania wpisują się w ideę Monozukuri – dążenia do wysokiej jakości dzięki ścisłej współpracy z dostawcami. W tym roku wyróżniono czterech partnerów, a wśród nich PKAF, które było w tym gronie jedynym producentem lakierów.

Nagrody wręczono na dorocznej konferencji dostawców w Nashville w stanie Tennessee w USA. Zarząd PKAF wyraził z wyróżnienia, przyznanego już drugi rok z rzędu – jest ono bowiem potwierdzeniem, że firma stale dąży do poprawy jakości i redukcji kosztów oraz działa na korzyść klientów.

PPG Kansai Automotive Finishes to spółka z mieszanym kapitałem koncernów PPG i Kansai Paint. Specjalizuje się w lakierach samochodowych, klejach i uszczelniaczach dla wytwórców samochodów OEM, głównie dla koncernów japońskich prowadzących produkcję w Ameryce Północnej i Europie.

Źródło: PPG