REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG Kansai Automotive Finishes z nagrodą Nissana

Firma PPG Kansai Automotive Finishes otrzymała nagrodę Nissan 2017 Regional Monozukuri Spirit Award. Wyróżnienie to, wręczane zaufanym dostawcom marki Nissan, przyznano jej już drugi rok z rzędu.

PPG Kansai Automotive Finishes Nissan 2017 Regional Monozukuri Spirit Award

Fot. ProSmile / pixabay.com

Nagroda Nissan Regional Monozukuri Spirit Award jest przyznawana przez markę Nissan producentom, których działania wpisują się w ideę Monozukuri – dążenia do wysokiej jakości dzięki ścisłej współpracy z dostawcami. W tym roku wyróżniono czterech partnerów, a wśród nich PKAF, które było w tym gronie jedynym producentem lakierów.

Nagrody wręczono na dorocznej konferencji dostawców w Nashville w stanie Tennessee w USA. Zarząd PKAF wyraził z wyróżnienia, przyznanego już drugi rok z rzędu – jest ono bowiem potwierdzeniem, że firma stale dąży do poprawy jakości i redukcji kosztów oraz działa na korzyść klientów.

PPG Kansai Automotive Finishes to spółka z mieszanym kapitałem koncernów PPG i Kansai Paint. Specjalizuje się w lakierach samochodowych, klejach i uszczelniaczach dla wytwórców samochodów OEM, głównie dla koncernów japońskich prowadzących produkcję w Ameryce Północnej i Europie.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA