REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Posadzki Sika w zakładzie produkcyjnym Mróz

Produkty firmy Sika zostały zastosowane w zakładzie produkcyjnym spółki Mróz S.A., produkującej świeże dania gotowe. Posadzki szwajcarskiego producenta spełniły wysokie wymogi higieniczne obowiązujące w przemyśle spożywczym.

Sika zakład produkcyjny Mróz

Fot. arch. Sika

Zakład produkcyjny spółki Mróz to dwukondygnacyjna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni prawie 11 tysięcy m², zlokalizowana w Karolewie koło Borka Wielkopolskiego. W strefie produkcji i magazynów obowiązują wysokie wymagania higieniczne. Potrzebne były trwałe, antypoślizgowe posadzki, łatwe do utrzymania w czystości, posiadające atesty PZH dopuszczające do stosowania w branży spożywczej.

W sumie na powierzchni ok. 3100 m² zastosowano jasnoszare posadzki Sika. W części kuchennej zakładu produkcyjnego (powierzchnia 203 m²) – posadzkę poliuretanowo-cementową o grubości 9 mm z materiału Sikafloor-20 PurCem, zaś w pomieszczeniach czystych, „clean room” (powierzchnia ok. 856 m²) – posadzkę o grubości ok. 2 mm z Sikafloor-266 CR. Do tego w pomieszczeniu do przechowywania detergentów o powierzchni 27 m² wykorzystano produkt Sikafloor-381, a na pozostałych powierzchniach (ok. 2000 m²) – materiał posadzkowy Sikafloor-264.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA