REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Posadzki Sika na Stadionie Zawiszy w Bydgoszczy

W zeszłym roku, przed planowanymi dużymi wydarzeniami sportowymi, Stadion Zawiszy, czyli Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy, musiał przejść renowację. Ze względu na krótkie terminy potrzebne były produkty, które będzie można aplikować także w zimowo-wiosennej aurze. Powłoki posadzkowe Sika stanęły na wysokości zadania.

posadzki Sika Stadion Zawiszy Bydgoszcz

Fot. arch. Sika

Ze względu na zaplanowane w roku 2017 Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej do lat 21 oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce do lat 23, wybudowany w latach 50. Stadion Zawiszy potrzebował modernizacji. W ramach prac renowacyjnych zaplanowano m.in. wykonanie nowych posadzek antypoślizgowych.

Wymagania były wysokie – inwestorowi zależało na posadzce bezpiecznej w użytkowaniu (klasa antypoślizgowości R11), odpornej na czynniki mechaniczne i promieniowanie UV oraz łatwej do utrzymania w czystości. Ponieważ czasu było niewiele, potrzebne były również produkty, które można aplikować w okresie zimowo-wiosennym, w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności podłoża.

Oczekiwaniom sprostał system Sika Balcony Premium. Może być on aplikowany nawet w temperaturze podłoża i otoczenia na poziomie +2°C, a do tego jest odporny na działanie deszczu już w 10 minut po ułożeniu. Spełnia również wszystkie wymagania dotyczące odporności. Dzięki niemu więc prace modernizacyjne na Stadionie Zawiszy przebiegły szybko i sprawnie.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA