REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Plazma i powłoki superhydrofobowe

Słyszałeś już, że hydrofobowe powłoki nanoszone z użyciem plazmy są trwałe i bardziej skuteczne, ale w dalszym ciągu nie do końca wiesz, na czym to polega? Filmik P2iLabs wprowadzi cię w szczegóły.

Materiał obrazowo tłumaczy, jak przebiega nanoszenie superhydrofobowej powłoki z wykorzystaniem plazmy i dlaczego powłoka ta ma tak świetne właściwości. Na przykładzie telefonu komórkowego pozwala prześledzić proces krok po kroku. Teraz wszystko stanie się jasne!

Zapraszamy też do lektury tekstu, w którym porównujemy technologie plazmowe oraz superhydrofobowe farby w sprayu.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA