REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pioneer Chemicals na europejskim rynku

Dzięki umowie z firmą Keyser & Mackay azjatycki potentat chemiczny Pioneer Chemicals wchodzi na rynek europejski – także do Polski.

Pioneer Chemicals

Dzięki umowie Pioneer wprowadzi swoje produkty na rynek holenderski, niemiecki, szwajcarski i polski.
Fot. CraigTaylor74 / Foter.com / CC BY-NC-SA

Pioneer to obecnie największy wytwórca stałej żywicy akrylowej w Azji. Obecnie jego zdolność produkcyjna wynosi 20 000 ton. Dostarcza żywic do produkcji między innymi farb, tuszów i klejów.

Dzięki zawartej umowie firma będzie mogła wprowadzić swoje produkty także na rynek europejski. Keyser & Mackay zajmie się dystrybucją żywic Pioneer na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii i Polski.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA