REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pigmenty Spies Hecker w małych puszkach

Spies Hecker wprowadził na rynek kolejne pigmenty systemu Permahyd Hi-TEC w małych puszkach 250 ml. Są one poręczniejsze i pozwalają zminimalizować straty materiału.

Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

W przypadku rzadko stosowanych pigmentów mała puszka to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, ponieważ kosztuje mniej i ogranicza do minimum ilość niewykorzystanego materiału. Prócz tego jest poręczna i pozwala lakiernikom na precyzyjne dozowanie. Stąd też decyzja marki Spies Hecker o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnych pigmentów Permahyd Hi-TEC w mniejszych opakowaniach.

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA