REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pigmenty BASF – powstanie globalna jednostka

BASF ogłosił utworzenie globalnej jednostki biznesowej zajmującej się pigmentami. Zostanie ona oficjalnie uruchomiona w styczniu 2016.

pigmenty BASF

Fot. arch. BASF

Koncern BASF ma silną pozycję na światowym rynku pigmentów. Ze sprzedażą za rok 2014 na poziomie 1 mld euro oraz 2,5 tys. pracowników na całym świecie jest dziś jednym z największych producentów pigmentów na świecie.

Jak tłumaczy zarząd, powstanie jednej dużej jednostki, której podlegać będą poszczególne oddziały zajmujące się pigmentami, pozwoli umocnić pozycję firmy poprzez dostosowywanie się do zmieniających się warunków na rynku, a także umożliwi szybsze i dokładniejsze spełnianie potrzeb klientów.

Siedziba nowej globalnej jednostki biznesowej prawdopodobnie będzie się mieścić w Ludwigshafen. Wszyscy pracownicy koncernu zajmujący się obecnie pigmentami zostaną automatycznie przeniesieni do nowo powstałej struktury.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA