a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Nowa Karta Kolorów Dulux

Nowa, cyfrowa wersja Karty Kolorów Dulux sprawia, że dobieranie kolorów i urządzanie wnętrz staje się naprawdę proste. Podpowiada ciekawe aranżacje i zestawienia kolorystyczne, podpowiada pasujące odcienie i dostarcza cennych informacji o produktach marki Dulux.

Karta Kolorów Dulux

Fot. arch. Dulux

Karta Kolorów Dulux to kilkadziesiąt propozycji zestawień kolorystycznych zgodnych z najnowszymi trendami opracowanych przez zespół ekspertów Dulux we współpracy z architektami wnętrz. Jest ona także doskonałym źródłem informacji o produktach Dulux.

Aplikacja bazuje na papierowej karcie kolorów, ale jest wzbogacona o porady stylistki i architekta oraz możliwość tworzenia własnych zestawień kolorystycznych we wnętrzach. Teraz sam decydujesz, jakie kolory chcesz zobaczyć w swoim mieszkaniu. By ułatwić tworzenie zestawów kolorystycznych aplikacja sama podpowiada, które barwy będą pasować do wybranego przez użytkownika odcienia.

Oprócz wskazówek projektanta wnętrz uzyskamy profesjonalne podpowiedzi techniczne i malarskie triki od ekspertów Dulux – jak samodzielnie malować, jak uzyskać efekty specjalne… Zostaniemy przeprowadzeni przez proces urządzania krok po kroku – od inspiracji pięknymi wnętrzami po wskazanie konkretnego produktu nadającego się do określonego typu pomieszczenia (kuchnia, salon czy pokój dziecka) w wybranym przez nas kolorze i stylu.

Wszystko to w wygodnej aplikacji na tablety i smartfony. To nowoczesne narzędzie pozwoli ci zamienić się w projektanta w każdej chwili i miejscu gdy będziesz tego potrzebować.

Dodatkowo Kartę Kolorów można zamówić w wersji papierowej lub przeglądać na komputerze za pośrednictwem strony marki Dulux.

Źródło: Dulux