REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pięć nowych odcieni Beckers

W palecie firmy Beckers pojawiło się pięć nowych odcieni: Neutral, Tender, Panna Cotta, Supernova oraz Ceramic. Stanowią one ciekawą propozycję do wykorzystania przy wiosennym odświeżaniu salonu, jadalni lub pokoju dziecięcego.

Beckers

Ceramic. Fot. arch. Beckers

Ceramic to ciepły, przykuwający uwagę odcień, które świetnie sprawdzi się w salonie, w połączeniu z brązami i beżami. Pięknie prezentował się będzie na ścianie akcentowej. Z kolei łagodna zieleń Supernova, w duecie z kolorem szarym, stworzy sprzyjający spotkaniom i długim rozmowom klimat choćby w jadalni.

Supernova w towarzystwie Stony Grey. Fot. arch. Beckers

Dyskretny Neutral wygląda świetnie w towarzystwie delikatnego różu. Ten duet idealnie sprawdzi się w sypialni, wprowadzając poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Równie subtelną propozycją są odcienie Tender i Panna Cotta. Producent proponuje wykorzystać je w pokoju dziecięcym, który zyska dzięki temu na przytulności, a nowe odcienie na ścianie będą idealnym tłem dla kolorowego wyposażenia, mebli i zabawek.

Tender w duecie z Sea Blue. Fot. arch. Beckers

Źródło: Beckers

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA