REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Piąty numer Biuletynu PZPFiK już dostępny!

Jak COVID-19 wpłynął na branżę farb i klejów? Co na ten temat mówią szefowie biznesu? W jaki sposób firmy z branży wykorzystały swe linie produkcyjne, by pomóc w walce z pandemią? To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedź przynosi najnowszy, piąty już Biuletyn Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów.

biuletyn PZPFiKOprócz tego w numerze znalazło się mnóstwo aktualnych informacji oraz praktycznej wiedzy dla osób z branży. Szeroko omówiony został temat na czasie, jakim jest projekt Europejskiego Zielonego Ładu, a dr Joanna Kulczycka w rozmowie dla Biuletynu wyjaśnia, czym jest Gospodarka o Obiegu Zamkniętym.

O recyklingu mowa również jako o jednym z obszarów działań, jakie podejmują obecnie w swoich zakładach producenci na rzecz ekologii. Zaprezentowane zostały także liczby i statystyki dotyczące obecnego stanu polskiego budownictwa, zaś na temat danych sprzedażowych z rynku farb proszkowych komentarza udzielają sami Prezesi firm członkowskich.

biuletyn PZPFiK

Te i wiele innych materiałów znajdą Państwo w najnowszym numerze Biuletynu PZPFiK. Periodyk dostępny jest już zarówno w formie papierowej, jak i on-line.

Źródło: PZPFiK

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA