a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePełna oferta farb jachtowych Jotun także w Australii

Pełna oferta farb jachtowych Jotun także w Australii

Firma Jotun rozpoczyna sprzedaż pełnej oferty systemów farb jachtowych także w Australii. Dzięki temu może lepiej obsługiwać miejscowy rynek jachtowy, który rozwija się najszybciej na świecie.

farby jachtowe Jotun Australia

Fot. arch. Jotun

Jotun od lat jest obecny w Australii ze swoimi rozwiązaniami przeciwporostowymi, także dla branży jachtowej. Produkcja tego typu farb w fabryce Melbourne, ponad 15 magazynów, sieć dystrybutorów w Australii i Nowej Zelandii oraz linia specjalistycznych powłok nawierzchniowych importowanych z Europy zapewniają wysoką jakość usług.

Obecnie, dzięki sprzedaży kompletnej oferty farb jachtowych bezpośrednio na miejscu, oddział Jotun Australia Marine może jeszcze lepiej obsłużyć gwałtownie rosnącą australijską branżę jachtową, a także jachty z innych części świata, które zawędrowały w rejon Południowo-Wschodniej Azji.

Produkty jachtowe Jotun mają obecnie niekwestionowaną pozycję lidera na rynku – ponad 30% największych 200 superjachtów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w USA jest zabezpieczonych systemem lakierniczym norweskiego koncernu. Jak podkreśla Frank Brown, manager ds. sprzedaży oddziału Jotun Australia Marine, dzięki dostępności całej oferty farb jachtowych Jotun na miejscu firma może spełnić wymagania najszybciej rozwijającego się, jeśli chodzi o liczbę jachtów, rynku na świecie.

Źródło: Jotun

Dowiedz się więcej o firmie