REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PCC zaprasza na konferencję Euro Chlor

Grupa PCC zaprasza na konferencję organizowaną przez stowarzyszenie Euro Chlor. Obecni będą na niej ze swoją prezentacją również specjaliści PCC, odpowiedzialni za prace w zakresie produkcji chloru i wodorotlenku sodu.

konferencja Euro Chlor PCC

Fot. arch. Euro Chlor

Chlorine Technology Conference & Exhibition – Euro Chlor odbędzie się już po raz 11. Termin konferencji to 3-5 maja 2022, temat przewodni zaś brzmi „Chlor-Alkali: contributing to a clean planet for all”. Wydarzenie odbędzie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. Informacje o rejestracji znaleźć można na stronie wydarzenia.

Jak podkreśla Grupa PCC, konferencja jest doskonałą okazją do spotkania i wymiany wiedzy na temat sektora chloroalkaliów w kontekście zrównoważonego rozwoju branży chemicznej. Organizator, Euro Chlor, zrzesza operatorów instalacji, którzy reprezentują aż 97% europejskich zdolności produkcyjnych w zakresie wytwarzania chloroalkaliów.

Źródło: PCC Rokita

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA