REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PCC Rokita Głównym Partnerem Kongresu „Polska Chemia”

16 września – tym razem, z powodu pandemii, w formie transmisji na żywo – odbędzie się kolejny Kongres „Polska Chemia”. Głównym Partnerem wydarzenia jest PCC Rokita SA.

PCC Rokita Kongres „Polska Chemia”Kongres „Polska Chemia”, w tym roku organizowany już po raz siódmy, to jedno z najważniejszych wydarzeń branży chemicznej w Polsce. Stanowi on ważną platformę wymiany doświadczeń oraz prezentacji nowoczesnych technologii.

Platforma, która była potrzebna

W trakcie Kongresu poruszone zostaną kluczowe dla branży chemicznej tematy, a także zaproponowane przez organizatorów sesje poświęcone problemom, nad którymi pracuje Polska Izba Przemysłu Chemicznego i działające przy niej komisje.

Już poprzednie edycje wydarzenia pokazały, że podobna platforma wiedzy, doświadczeń i technologii w polskiej branży chemicznej jest bardzo potrzebna. Ich gośćmi byli przedstawiciele zarówno świata nauki, jak i polityki, biznesu czy organizacji branżowych.

By wziąć udział – zarejestruj się

Kongres odbędzie się już za kilka dni, 16 września, w formule programu telewizyjnego na żywo. Aby zdalnie wziąć w nim udział, należy się zarejestrować na stronie wydarzenia.

Źródło: PCC, Kongres „Polska Chemia”

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA