REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Październikowy European Coatings Journal już jest!

Jest już dostępny najnowszy numer magazynu „European Coatings Journal”. Można w nim przeczytać m.in. o przeszłości i przyszłości farb wodorozcieńczalnych, a także o żywicach silikonowych jako przydatnym, a równocześnie kłopotliwym składniku farb elewacyjnych.

European Coatings Journal październikCzy wiedziałeś, że pierwsza farba wodorozcieńczalna została wyprodukowana już w 1949 roku? Dziś, prawie 70 lat później, ten rodzaj farb pokrywa ponad połowę światowego zapotrzebowania na farby i powłoki. A ten udział będzie się jeszcze zwiększał, poprawia się bowiem również ich jakość, i pod wieloma względami dorównują już produktom rozpuszczalnikowym.

Poprawa jakości jest oczywiście zawsze mile widziana, ale czasem stają jej na drodze różnego rodzaju przeszkody. Żywice silikonowe poprawiają odporność na warunki atmosferyczne powłok elewacyjnych, ale często nie są kompatybilne z systemami wodorozcieńczalnymi.

Te i inne ciekawe tematy poruszone zostały w najnowszym numerze „European Coatings Journal”. Pełen spis artykułów znaleźć można na stronie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA