a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePatrz, jak farba schnie – w teatrze

Patrz, jak farba schnie – w teatrze

Patrzeć, jak farba schnie – to w języku angielskim powiedzenie oznaczające po prostu nudę. Nie da się ukryć, że nie jest to zbyt ciekawa czynność. A jednak, jak się okazuje, przy odrobinie chęci można i w niej odnaleźć coś fascynującego!

patrz, jak farba schnieW teatrze Herald Theatre w nowozelandzkim Auckland zorganizowano wydarzenie Watching Paint Dry, które polegało na niczym innym, jak na obserwowaniu schnącej farby. Co wieczór w innym kolorze.

O co właściwie chodzi? Widzowie, zachęcani do ustawienia na głośny dźwięk swoich telefonów, mieli nauczyć się w ten sposób ignorować przychodzące wiadomości i skupić się w 100% na mało fascynującej, ale jakże uspokajającej czynności. Niemałe wyzwanie w dobie naszego uwiązania na technologicznej smyczy…

Kto by pomyślał, że poczciwa farba może się okazać narzędziem relaksacyjnym, pomagającym nam się wyciszyć i odpocząć od informacyjnego szumu? Oczywiście aby wypróbować jej kojące działanie, nie trzeba lecieć aż do Nowej Zelandii. Być może warto to sprawdzić we własnych domowych pieleszach?

Tym, którzy mimo wszystko boją się nudy, proponujemy małe urozmaicenie. Wystarczy spojrzeć przez mikroskop. Gwarantujemy, że robi się dużo ciekawiej!