REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PaintExpo 2014 już notuje duże zainteresowanie

Został jeszcze ponad rok do targów PaintExpo 2014, tymczasem zainteresowanie ze strony wystawców jest już teraz ogromne. Swoje przybycie zgłosiło do tej pory 280 producentów z 17 krajów.

PaintExpo

fot. PaintExpo

Targi PaintExpo 2014 odbędą się w Karlsruhe w Niemczech w dniach 8-11 kwietnia 2014. Już w tym momencie jednak 85% powierzchni na stoiska wykorzystanej podczas poprzedniej edycji wydarzenia jest zarezerwowane.

Potwierdza to, jak ważną imprezą w branży farbiarskiej są targi PaintExpo. Kładąc nacisk na nowoczesne technologie w dziedzinie farb i powłok przemysłowych, targi te stanowią doskonałe pole wymiany doświadczeń i osiągnięć między producentami i użytkownikami tych produktów. W roku 2012 w tej aktywnej wymianie informacji uczestniczyło 8000 ekspertów z 63 krajów.

Źródło: paintexpo.de

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA