REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Unicell Poland na misji gospodarczej w ZEA

Producent chemii budowlanej Unicell Poland jako członek Wschodniego Klastera Budowlanego wziął udział w misji gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Celem wyjazdu było zapoznanie się z rozwiązaniami budowlanymi stosowanymi w Emiratach, a także zaprezentowanie własnych osiągnięć w tym zakresie.

Unicell Poland na misji gospodarczej do ZEA

Uczestnicy Misji Gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Fot. Wschodni Klaster Budowlany

Wschodni Klaster Budowlany skupia przedsiębiorstwa działające w szeroko pojętej branży budowlanej. Wspomaga wprowadzanie innowacyjnych technologii w budownictwie oraz działania marketingowe i eksportowe.

W Misji Gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wzięło udział trzydziestu podlaskich przedsiębiorców, w tym przedstawiciele Unicell Poland. Wyjazd miał zacieśnić współpracę z tamtejszymi firmami i instytucjami, zapoznać z najnowszymi technologiami budowlanymi oraz promować nasze rodzime jednostki na rynku międzynarodowym.

Źródło: Wschodni Klaster Budowlany

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA