a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePaintCare w internecie

PaintCare w internecie

W ramach swojej akcji PaintCare, która ratuje resztki farb od lądowania na wysypiskach, Brytyjska Federacja Powłok uruchomiła nową stronę internetową i rozpoczęła cyfrową kampanię. Cel? Wpoić konsumentom trzy podstawowe zasady: kupuj rozsądnie, zużywaj jak najwięcej, resztę poddaj recyklingowi.

PaintCareZgodnie z danymi zebranymi w ramach programu PaintCare, 30% ludzi posiada w domu resztki farby, ponieważ kupiło jej zbyt wiele. Dlatego też koordynator akcji, Brytyjska Federacja Powłok, zachęca do rozsądnych zakupów oraz odsyła do internetowych kalkulatorów, które pozwalają z dużą dokładnością obliczyć potrzebną ilość farby. Aby przesłanie było jasne, Brytyjska Federacja Powłok przygotowała dwa filmy wideo.

Co poza tym można znaleźć na stronie PaintCare? Dla mieszkańców Wielkiej Brytanii cenne będą na pewno informacje, gdzie można zutylizować resztki farby i gdzie można kupić tańszą farbę z przetworzonych resztek. Użytkownicy spoza Wyspy mogą natomiast zrobić użytek z całego szeregu propozycji, jak wykorzystać zalegającą w puszkach farbę. Zachęcamy do odwiedzania i inspirowania się.

Źródło: BCF