REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Paint Expo już po raz czwarty!


Wymiana doświadczeń, prezentacja nowych materiałów i 410 wystawców z 24 krajów świata. To tylko niektóre z atrakcji zbliżających się targów Paint Expo, które będą odbywać się od 17 do 20 kwietnia w Karlsruhe.


Tegoroczna, czwarta już odsłona targów, wychodzi naprzeciw wzrastającym wciąż potrzebom inwestorów i firm, zajmujących się malowaniem wnętrz. Odwiedzający tegoroczne PaintExpo będą mogli wymienić doświadczenia, jak również zapoznają się z nowinkami technologicznymi. Organizatorzy targów stawiają sobie za cel przede wszystkim promocję nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzają się na wszystkich etapach prac: począwszy od fazy przygotowawczej, a na działaniach wykończeniowych skończywszy.

Jak zapowiada organizator PaintExpo, Jürgen Haußmann, zainteresowanie tegoroczną edycją wynika przede wszystkim z rosnących ciągle wymagań, dotyczących jakości używanych materiałów. Na kwietniowych targach znaleźć więc można będzie odpowiedź, jak w sposób innowacyjny, nowoczesny, wydajny i przyjazny środowisku organizować pracę. W tym roku organizatorzy stawiają na różnorodność. W ofercie wystawców znajdą się zatem między innymi wystawy nowoczesnych narzędzi do malowania ciekłego i proszkowego, prezentacja sprzętu do czyszczenia i obróbki wstępnej, pokazy najnowszych pistoletów natryskowych czy systemów aplikacyjnych.

Zapraszamy!

źródło: Paint Expo, fot.: arch. Paint Expo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA