a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Paint Expo już po raz czwarty!

Wymiana doświadczeń, prezentacja nowych materiałów i 410 wystawców z 24 krajów świata. To tylko niektóre z atrakcji zbliżających się targów Paint Expo, które będą odbywać się od 17 do 20 kwietnia w Karlsruhe.


Tegoroczna, czwarta już odsłona targów, wychodzi naprzeciw wzrastającym wciąż potrzebom inwestorów i firm, zajmujących się malowaniem wnętrz. Odwiedzający tegoroczne PaintExpo będą mogli wymienić doświadczenia, jak również zapoznają się z nowinkami technologicznymi. Organizatorzy targów stawiają sobie za cel przede wszystkim promocję nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzają się na wszystkich etapach prac: począwszy od fazy przygotowawczej, a na działaniach wykończeniowych skończywszy.

Jak zapowiada organizator PaintExpo, Jürgen Haußmann, zainteresowanie tegoroczną edycją wynika przede wszystkim z rosnących ciągle wymagań, dotyczących jakości używanych materiałów. Na kwietniowych targach znaleźć więc można będzie odpowiedź, jak w sposób innowacyjny, nowoczesny, wydajny i przyjazny środowisku organizować pracę. W tym roku organizatorzy stawiają na różnorodność. W ofercie wystawców znajdą się zatem między innymi wystawy nowoczesnych narzędzi do malowania ciekłego i proszkowego, prezentacja sprzętu do czyszczenia i obróbki wstępnej, pokazy najnowszych pistoletów natryskowych czy systemów aplikacyjnych.

Zapraszamy!

źródło: Paint Expo, fot.: arch. Paint Expo