a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiOdjazdowy test farb Benjamin Moore

Odjazdowy test farb Benjamin Moore

Aby zbadać jakość farby zwykle korzysta się ze znormalizowanych testów. Ale można też inaczej... Niecodzienną próbę na farbach Benjamin Moore przeprowadzili uczestnicy szkolenia w salonie „Yes Color” w Rzeszowie. To była prawdziwa jazda bez trzymanki!

Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Na niecodzienne atrakcje mogli liczyć uczestnicy kameralnego szkolenia dla wykonawców w dniu 11 lipca w salonie „Yes Color” przy ulicy Goździkowej 11 w Rzeszowie. Chodziło o to, by sprawdzić jakość ceramicznej farby Regal Select 548 od Benjamin Moore w każdych, nawet najbardziej drastycznych warunkach.

Jak opowiadają właściciele firmy i salonu, Grzegorz Stachowicz i Piotr Zaguła, zaczęło się od smarowania pomalowanej farbą Regal Select 548 płytki różnymi substancjami – masłem, czerwonym winem, kawą, herbatą… Po ich starciu na płytce nie było śladu zabrudzenia, ale ten test wydał się uczestnikom szkolenia zbyt prosty. Wpadli więc na bardziej drastyczny pomysł.

Fot. arch. Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Z salonu zaprzyjaźnionej firmy Moto Raj, który mieści się zaraz obok, wypożyczyli motocykl marki Honda. A następnie… sprawdzili, czy ślad rozgrzanych opon zejdzie z powłoki malarskiej tak samo łatwo, jak masło czy kawa. To była ciężka próba! Farba wyszła z niej jednak obronną ręką – i tym razem udało się bez problemu zetrzeć zabrudzenie. Czy może być lepszy dowód na niezawodną jakość farby ceramicznej Benjamin Moore?

Kto by pomyślał, że nawet na zwykłym szkoleniu dla wykonawców mogą nas czekać przygody rodem z programu „Top Gear”! Zainteresowanych zapraszamy na kolejne, sierpniowe szkolenie w salonie „Yes Color”. Trzeba się jednak spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt:
tel. kom.: +48 662933979, 660955551
e-mail: biuro@rzeszow-farby.pl
www.rzeszow-farby.pl

Źródło: Benjamin Moore