a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweOdejście CEO i dwaj nowi członkowie zarządu

Odejście CEO i dwaj nowi członkowie zarządu

W zarządzie jednej z grup chemicznych doszło do ważnych zmian. Dyrektor generalny zrezygnował ze stanowiska, a w skład zarządu weszło dwóch nowych członków.

Fot. Ray_Shrewsberry / pixabay.com

Zmiany w swoim zarządzie ogłosiła firma hubergroup. Dotychczasowy dyrektor generalny, Heiner Klokkers, opuścił firmę. W związku z tym dwójka innych pracowników na wysokich stanowiskach znalazła się wyżej na szczeblach struktury kierowniczej.

Nowi członkowie zarządu

Pracownicy, którzy obejmą nowe funkcje, to Taner Bicer odpowiedzialny za oddział Chemicals oraz Carsten Zölzer, szef oddziału Offset. Wraz z Brittą Hübner odpowiedzialną za transformację grupy tworzyć będą zarząd MHM Holding GmbH. Jak komentuje Britta Hübner:

Heiner Klokkers odegrał kluczową rolę w kształtowaniu naszej firmy w ostatnich latach, zainicjował również jej reorganizację. Czas na kolejny krok w kierunku umocnienia pozycji finansowej grupy oraz jej rozwoju operacyjnego. Stery przejmują Taner Bicer i Carsten Zölzer, dwaj liderzy, którzy od dawna związani są z firmą i w ciągu tych lat znacznie się jej przysłużyli.

Obydwaj nowi członkowie zarządu pozostaną dyrektorami zarządzającymi hubergroup Deutschland GmbH. Zachowają również dotychczasowe obowiązki.

Plany zarządu

W kontekście transformacji grupy zarząd intensywnie skupia się obecnie na nadchodzącym refinansowaniu. Poczyniono w związku z tym rozległe działania przygotowawcze. Kierownictwo z optymizmem patrzy w przyszłość oraz zamierza nadal budować swoją pozycję na odniesionych do tej pory sukcesach.

Źródło: hubergroup