REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy wypełniacz gruntujący Spies Hecker

Wypełniacz gruntujący marki Spies Hecker, Permasolid HS Vario Primer-Surfacer 5340, to wszechstronny produkt, który idealnie nadaje się do szybkich napraw.

wypełniacz gruntujący Spies Hecker

Fot. arch. Spies Hecker

Primer-Surfacer 5340 jest produktem o wysokiej zawartości części stałych, oferowanym w systemie Classic. Dostępne kolory to jasnoszary i czarny.

Charakteryzuje go wszechstronność – można go nanosić zarówno na powierzchnie zagruntowane jak i na goły metal, a po zastosowaniu dodatku Permasolid Plastic Additive 9060 także na tworzywa sztuczne. Krótki czas schnięcia pozwala niemal natychmiast nanieść wodorozcieńczalny lakier bazowy i uzyskać wymagany połysk.

Inne warte wzmianki cechy nowego produktu to doskonała rozlewność, przyczepność, łatwe szlifowanie oraz ochrona przed korozją. W systemie „mokro na mokro” świetnie absorbuje mgłę natryskową, dzięki czemu można uzyskać wykończenie o najwyższej jakości.

Fot. arch. Spies Hecker

Źródło: Spies Hecker

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA