REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy system RAL Design System plus

Firma RAL wprowadza nowy system kolorystyczny RAL Design System plus. Powstał on na bazie istniejącego systemu RAL Design, oferuje jednak klientom jeszcze większe możliwości.

RAL Design System plus

Fot. arch. RAL

Podstawą dla nowego systemu był istniejący od ponad 20 lat, znany i ceniony system RAL Design. Podobnie jak on, RAL Design System plus oparty jest na systemie kolorystycznym L*a*b*.

Nowy wzornik to więcej odcieni (paleta została wzbogacona o 200 dodatkowych kolorów), więcej produktów i usług dla klientów z obszarów projektowania kolorystycznego, architektury i przemysłu. Dodatkowe informacje na ten temat znaleźć można na stronie RAL.

Źródło: RAL

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA