a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneNowy prezes quick-mix

Nowy prezes quick-mix

Od 1 marca firma quick-mix ma nowego prezesa. Został nim Waldemar Pilczek, który wcześniej był m.in. członkiem zarządu Caparol Polska.

quick-mix nowy prezes

Waldemar Pilczek. Fot. arch. SSO

Pan Waldemar Pilczek jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Posiada również tytuł Master of Business Administration, który zdobył na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od roku 2007 był dyrektorem handlowym Caparol Polska, a w roku 2012 został również członkiem zarządu firmy. Prócz tego wcześniej zajmował wysokie stanowiska w polskich oddziałach Xella oraz Knauf Bauprodukte. Obecnie pełni także funkcję członka zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Objęcie stanowiska prezesa w quick-mix komentuje:

Nowe stanowisko w quick-mix to dla mnie wyzwanie i odpowiedzialność. W pracy i biznesie bardzo cenię uczciwość, zaangażowanie i kreatywność. Mam nadzieję, że wspólnie z Zespołem uda nam się nadać marce quick-mix należne jej, odpowiednie miejsce na polskim rynku chemii budowlanej i stworzyć warunki rozwoju przedsiębiorstwa na kolejne lata.

Źródło: quick-mix