REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy prezes quick-mix

Od 1 marca firma quick-mix ma nowego prezesa. Został nim Waldemar Pilczek, który wcześniej był m.in. członkiem zarządu Caparol Polska.

quick-mix nowy prezes

Waldemar Pilczek. Fot. arch. SSO

Pan Waldemar Pilczek jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Posiada również tytuł Master of Business Administration, który zdobył na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od roku 2007 był dyrektorem handlowym Caparol Polska, a w roku 2012 został również członkiem zarządu firmy. Prócz tego wcześniej zajmował wysokie stanowiska w polskich oddziałach Xella oraz Knauf Bauprodukte. Obecnie pełni także funkcję członka zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Objęcie stanowiska prezesa w quick-mix komentuje:

Nowe stanowisko w quick-mix to dla mnie wyzwanie i odpowiedzialność. W pracy i biznesie bardzo cenię uczciwość, zaangażowanie i kreatywność. Mam nadzieję, że wspólnie z Zespołem uda nam się nadać marce quick-mix należne jej, odpowiednie miejsce na polskim rynku chemii budowlanej i stworzyć warunki rozwoju przedsiębiorstwa na kolejne lata.

Źródło: quick-mix

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA