REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy prezes firmy Henkel


Zmiana warty na stanowisku prezesa firmy Henkel. Obecny szef koncernu, Kasper Rosted, z dniem 30 kwietnia 2016 rezygnuje z funkcji. Zastąpi go długoletni członek zarządu, Hans Van Bylen.

Henkel

Hans Van Bylen, który wkrótce obejmie funkcję prezesa firmy Henkel. Fot. arch. Henkel

Kasper Rosted objął funkcję prezesa w roku 2008, a więc w czasie światowego kryzysu gospodarczego. Mimo tak trudnych warunków na rynku udało mu się zwiększyć sprzedaż i wzmocnić pozycję koncernu. Po ośmiu latach na stanowisku podjął jednak decyzję o rezygnacji.

Jego miejsce z dniem 1 maja 2016 zajmie Hans Van Bylen, zatrudniony w firmie od roku 1984, od 2005 roku – jako członek zarządu. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa wykonawczego oddziału Beauty Care. Ma ponad 30-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, ukończył studia na Uniwersytecie w Antwerpii na kierunkach zarządzanie w biznesie oraz MBA. Urodzony w roku 1961, prywatnie jest żonaty i ma trójkę dzieci.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA