REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy prezes firmy Hempel


Znamy już nazwisko nowego prezesa firmy Hempel. Obejmie on stanowisko w marcu 2016, gdy zgodnie z zapowiedzią dotychczasowy prezes, Pierre-Yves Jullien, odejdzie na emeryturę.

Hempel

Henrik Andersen. Fot. arch. ISS

Na czele koncernu Hempel stanie Henrik Andersen. Z firmą jest on związany od piętnastu lat, z czego siedem przepracował w oddziale w Wielkiej Brytanii. Od roku 2011 był członkiem zarządu, m.in. jako dyrektor finansowy. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Aarhus oraz kierunku Finanse międzynarodowe na Business School of Aarhus.

Doświadczenie nabyte w ramach pracy w oddziale brytyjskim było dużym atutem Andersena, zyskał on bowiem dzięki temu globalną perspektywę. Pozostali członkowie zarządu liczą na to, że będzie on konsekwentnie prowadził firmę wytyczoną ścieżką i utrzyma jej dotychczasową pozycję wśród największych producentów farb na świecie.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA