REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Benjamin Moore – nowe salony (Warszawa i Wrocław)

Benjamin Moore zaprasza do swoich nowo otwartych salonów firmowych. Farby amerykańskiej marki kupić można w nowych placówkach w Warszawie i Wrocławiu.

Benjamin Moore

Salon w Warszawie. Fot. arch. Benjamin Moore

W sierpniu otwarty został nowy showroom przy ul. Okrężnej 36 lok. 1 (wejście od ul. Powsińskiej) w Warszawie. Można go odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 lub w soboty między 9.00 a 14.00.

Niedawno natomiast ogłoszono otwarcie salonu we Wrocławiu w nowej lokalizacji. Sklep przeniesiony został na ul. Inżynierską 45 lok. U17 w apartamentowcu Corte Verona. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA