REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Armorin – farby do metalu Unicell Poland

Unicell Poland wprowadza na rynek nową markę farb do metalu Armorin. Pierwszy z nowej linii produktów to Armorin 4 w 1.

Armorin

Fot. arch. Unicell Poland

Armorin 4 w 1 łączy cztery różne funkcje – pasywatora, gruntu, podkładu i farby nawierzchniowej. Można go stosować zarówno na powierzchnie z rdzą, jak i nowe. Produkt jest dostępny w dziesięciu różnych kolorach.

Jak tłumaczy Bartłomiej Sawulski, dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Unicell Poland, nowa marka powstała, ponieważ farby Armorin nie wpisują się w żadną inną z dostępnych w sprzedaży linii Unicella. Primacol Professional i Primacol Decorative to farby do ścian, zaś LuxDecor – do drewna. Logicznym krokiem było więc stworzenie osobnej marki dla produktów do metalu.

Źródło: Unicell Poland

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA