REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy prezes Baumit

Firma Baumit ogłosiła powołanie nowego prezesa. W drodze konkursu na stanowisko wybrany został Jacek Czyżewicz.

Nowy prezes rozpoczął karierę zawodową w 1981 roku jako konstruktor, następnie pełnił rolę szefa produkcji urządzeń optoelektronicznych, aż wreszcie zaczął pełnić obowiązki członka zarządu kolejno w kilku firmach. Należały do nich Gerda (wiceprezes w latach 2000-2005), Glaspol (dyrektor Business Unit) oraz Termisil Huta Szkła Wołomin (prezes). Jako kandydat z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami Jacek Czyżewicz zrobił więc bardzo dobre wrażenie na komisji.

Zgodnie z deklaracją nowego prezesa w najbliższym czasie firma Baumit skupić się ma na badaniach nad produktami fasadowymi, które służyć mają opracowaniu nowych technologii ciepłochronnych. Wzorem dla Czyżewicza jest zachodnia świadomość energooszczędności, którą chciałby zaszczepić także na polskim gruncie. Liczy więc na kreatywne, przyjazne środowisku rozwiązania, które wyjdą naprzeciw oczekiwaniom klientów i spotkają się z ich zainteresowaniem.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA