REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy odcinek podcastu EC – poliuretany i ekologia

Ukazał się kolejny odcinek podcastu European Coatings. Jego gośćmi są Eva Tejada i Tim Gratzke z firmy Covestro, tematem zaś – m.in. najnowsze osiągnięcia w technologii poliuretanów oraz megatrend, jakim jest zrównoważony rozwój.

podcast European Coatings poliuretany

Fot. ThorstenF / pixabay.com

Po krótkim wprowadzeniu dotyczącym technologii poliuretanów, goście nowego odcinku podcastu EC opowiadają o innowacjach na drodze do uczynienia poliuretanów bardziej przyjaznymi środowisku.

100% obiegu zamkniętego

W podcaście mowa m.in. o przejściu z systemów aromatycznych na alifatyczne oraz obecnym zwrocie w stronę farb poliuretanowych wodorozcieńczalnych. Ważną rolę odgrywają także nowe limity zawartości wolnych monomerów izocyjanianowych.

Oprócz tego przedstawiciele Covestro mówią o dążeniu firmy by stać się przedsiębiorstwem działającym w 100% w oparciu o obieg zamknięty oraz jaką rolę w tym procesie odgrywa przejęcie oddziału Grupy DSM.

Gdzie posłuchać?

Podcast dostępny jest do odsłuchania na stronie European Coatings oraz w serwisach Spotify, Soundcloud i Apple Podcast. Wszystkie powstałe dotychczas odcinki zebrane zostały również na stronie EC.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA