REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy KIRON od San Marco

W ofercie firmy San Marco pojawiła się nowa emalia antykorozyjna KIRON. Dzięki wysokiej jakości pigmentom antykorozyjnym i wypełniaczom gwarantuje ona ochronę przed korozją nawet w trudnych, wilgotnych środowiskach, a do tego posiada wysokie walory dekoracyjne.

KIRON San Marco

Fot. arch. San Marco

KIRON to emalia na bazie żywicy syntetycznej, pigmentów antykorozyjnych oraz wypełniaczy. Jej działanie opisać można poprzez trzy efekty:

  • Efekt pasywacyjny – działanie pasywacyjne pigmentów antykorozyjnych.
  • Efekt barierowy – osiągnięty dzięki laminarnej strukturze powłoki – równoległe do siebie warstwy wypełniaczy zapobiegają absorbowaniu wody i zapewniają niezawodną ochronę w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Efekt tarczy – mikowy tlenek żelaza i glin chronią przed promieniowaniem UV; zapobiegają jego docieraniu do bardziej wewnętrznych warstw i degradacji spoiwa.

Prócz tego można mówić o efekcie dekoracyjnym, ponieważ emalia nadaje elementom metalowym specyficzny, „antyczny” wygląd.

Nowy produkt jest przeznaczony do zastosowania jako podkład lub warstwa nawierzchniowa na artykuły żelazne. Sprawdza się nawet w wymagających warunkach – w wilgotnych środowiskach, w przemyśle lub w branży morskiej.

Źródło: San Marco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA