a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowy dyrektor finansowy ICP Group

Nowy dyrektor finansowy ICP Group

ICP Group ma nowego dyrektora ds. finansów. Zarząd uznał, że dzięki swojemu doświadczeniu w branży oraz umiejętności nawiązywania relacji będzie on w stanie poprowadzić firmę ku realizacji jej ambitnych celów.

Fot. geralt / pixabay.com

Stanowisko dyrektora ds. finansów w ICP Group objął Glen Ferguson. Będzie on zarządzał planowaniem i realizowaniem strategii finansowej grupy, dbał o dostosowany rozwój poszczególnych biznesów i rozwój całego koncernu.

Sprawdzony lider

W ramach swojej dotychczasowej działalności Ferguson zajmował się przede wszystkim planowaniem biznesowym, zarządzaniem finansami, biznesem międzynarodowym oraz przejęciami. Jak komentuje Doug Mattscheck, dyrektor wykonawczy i prezes ICP Group:

Lata doświadczenia w finansach sprawiają, że Glen jest sprawdzonym liderem, który według nas będzie idealnym kandydatem na to stanowisko. Jego wysoki poziom finansowej wiedzy eksperckiej jest dodatkowo wspierany przez zdolność do wejścia w rolę strategicznego partnera, rozwijania dobrych relacji z zespołem i z ekspertami oraz aktywnego, strategicznego napędzania firm na drodze do realizacji ich celów.

Również Ferguson wyraził radość z nowego stanowiska, podkreślając, że to dla niego duży zaszczyt. Dodał, że cieszy się na pracę w ICP w ramach realizacji zarówno celów finansowych, jak i strategicznych dotyczących branży dachowej, izolacyjnej, uszczelnień oraz powłok specjalistycznych.

Poprzednie stanowiska

Ferguson ukończył studia na kierunku księgowość na University of New Haven oraz jest certyfikowanym biegłym księgowym. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora finansowego w oddziale Onshore Wind and Power General Electric Company (GE), a także zajmował różne stanowiska w firmach Culligan International, ADA Carbon Solutions, Sequa Automotive Corporation and Jacuzzi oraz Danaher Corporation.

Źródło: ICP Group