REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy bezbarwny lakier Cromax wkracza na rynek

Na rynku pojawił się nowy, bezbarwny lakier marki Cromax – CC6500 High Performance VOC Clear. Przeznaczony zarówno do napraw punktowych, jak i kompleksowych, wyróżnia się łatwą aplikacją, dobrą stabilnością pionową i krótkim czasem schnięcia.

bezbarwny lakier Cromax

Fot. arch. Cromax

Jak zapewnia Ireneusz Wiechetek, Doradca Techniczny marki Cromax, wykorzystując nowy lakier w idealnych warunkach warsztaty lakiernicze mogą skrócić czas renowacji nawet o 15 minut. W temperaturze 60°C lakier utwardza się w ciągu zaledwie 15 minut, w temperaturze 40°C – 30 minut. Pozwala to zmniejszyć zużycie energii oraz koszt naprawy.

CC6500 High Performance VOC Clear z linii Cromax Performance System jest aplikowany w dwóch warstwach z krótką przerwą między nimi. Dobrze kryje, charakteryzuje się doskonałą rozlewnością, a także bardzo dobrą przyczepnością i wysokim połyskiem. Produkt należy do serii Fast Repair przeznaczonej do drobnych napraw.

Nowy lakier dostępny jest w sprzedaży wraz z aktywatorem AR7505 High Performance Clearcoat Activator. Produkty łatwo miesza się w stosunku 2:1 z dodatkiem Z9500 High Performance VOC Agent. Dzięki temu połączeniu lakier CC6500 dobrze sprawdza się w wielu różnych zastosowaniach.

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA