a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowy bezbarwny lakier Cromax wkracza na rynek

Nowy bezbarwny lakier Cromax wkracza na rynek

Na rynku pojawił się nowy, bezbarwny lakier marki Cromax – CC6500 High Performance VOC Clear. Przeznaczony zarówno do napraw punktowych, jak i kompleksowych, wyróżnia się łatwą aplikacją, dobrą stabilnością pionową i krótkim czasem schnięcia.

bezbarwny lakier Cromax

Fot. arch. Cromax

Jak zapewnia Ireneusz Wiechetek, Doradca Techniczny marki Cromax, wykorzystując nowy lakier w idealnych warunkach warsztaty lakiernicze mogą skrócić czas renowacji nawet o 15 minut. W temperaturze 60°C lakier utwardza się w ciągu zaledwie 15 minut, w temperaturze 40°C – 30 minut. Pozwala to zmniejszyć zużycie energii oraz koszt naprawy.

CC6500 High Performance VOC Clear z linii Cromax Performance System jest aplikowany w dwóch warstwach z krótką przerwą między nimi. Dobrze kryje, charakteryzuje się doskonałą rozlewnością, a także bardzo dobrą przyczepnością i wysokim połyskiem. Produkt należy do serii Fast Repair przeznaczonej do drobnych napraw.

Nowy lakier dostępny jest w sprzedaży wraz z aktywatorem AR7505 High Performance Clearcoat Activator. Produkty łatwo miesza się w stosunku 2:1 z dodatkiem Z9500 High Performance VOC Agent. Dzięki temu połączeniu lakier CC6500 dobrze sprawdza się w wielu różnych zastosowaniach.

Źródło: Cromax

Dowiedz się więcej o firmie