a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowoczesna analiza koloru – nowe narzędzia PPG

Nowoczesna analiza koloru – nowe narzędzia PPG

PPG wprowadza na rynek kilka nowoczesnych narzędzi do analizy koloru. W ten sposób producent ugruntowuje swoją pozycję jako technologicznego lidera analizy odcienia do samochodowych napraw lakierniczych.

analiza koloru nowe narzędzia PPG

Fot. arch. PPG

Nowinki w ofercie PPG to oprogramowanie do zarządzania kolorem PaintManager, udoskonalony spektrofotometr RapidMatch X-5 oraz system odtwarzania koloru TouchMix. Część z nich została już wstępnie zaprezentowana na amerykańskich targach SEMA.

Nowe narzędzia należą do linii Color Solutions XI. Komputer TouchMix XI jest już w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, na wiosnę dostępne będzie w tych krajach również oprogramowanie PaintManager XI. Niedługo później trafić ma ono na inne rynki.

Zwieńczeniem nowej generacji narzędzi będzie nowoczesny spektrofotometr RapidMatch XI. 11 kątów odcienia, 5 kątów tekstury i 16 geometrii sprawia, że jest to najbardziej zaawansowana dziś technologia. A przy tym jest to urządzenie łatwe w użyciu – posiada intuicyjny ekran dotykowy i interfejs, a także połączenie Wi-Fi bezpośrednio z oprogramowaniem PaintManager XI.

Źródło: PPG