REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowoczesna analiza koloru – nowe narzędzia PPG

PPG wprowadza na rynek kilka nowoczesnych narzędzi do analizy koloru. W ten sposób producent ugruntowuje swoją pozycję jako technologicznego lidera analizy odcienia do samochodowych napraw lakierniczych.

analiza koloru nowe narzędzia PPG

Fot. arch. PPG

Nowinki w ofercie PPG to oprogramowanie do zarządzania kolorem PaintManager, udoskonalony spektrofotometr RapidMatch X-5 oraz system odtwarzania koloru TouchMix. Część z nich została już wstępnie zaprezentowana na amerykańskich targach SEMA.

Nowe narzędzia należą do linii Color Solutions XI. Komputer TouchMix XI jest już w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, na wiosnę dostępne będzie w tych krajach również oprogramowanie PaintManager XI. Niedługo później trafić ma ono na inne rynki.

Zwieńczeniem nowej generacji narzędzi będzie nowoczesny spektrofotometr RapidMatch XI. 11 kątów odcienia, 5 kątów tekstury i 16 geometrii sprawia, że jest to najbardziej zaawansowana dziś technologia. A przy tym jest to urządzenie łatwe w użyciu – posiada intuicyjny ekran dotykowy i interfejs, a także połączenie Wi-Fi bezpośrednio z oprogramowaniem PaintManager XI.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA