a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiNowe technologie i natura – trendy Magnat 2014

Nowe technologie i natura – trendy Magnat 2014

Trendy 2014 marki Śnieżka Magnat to zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Znalazły się tu zarówno propozycje inspirowane nowymi technologiami i architekturą miasta, jak i klimatyczne wystroje czerpiące z bogactwa natury. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na wiosenną metamorfozę swojego mieszkania, zapoznaj się z nimi koniecznie!

Magnat

Indywidualizm. Fot. arch. Magnat

Indywidualizm

Pierwsza propozycja Śnieżki Magnat to coś dla osób, które poprzez wystrój lubią wyrażać swoją osobowość. Jest to bowiem zestaw odcieni, który tworzy we wnętrzu bardzo osobisty klimat.

Łagodne pastelowe odcienie i kilka bardziej zdecydowanych akcentów odzwierciedlają nasze wzloty i upadki, emocje które towarzyszą nam w naszym życiu. Tak powstała kompozycja to nie tylko piękny obraz duchowego bogactwa, ale i różnorodności otaczającego nas świata.

Magnat

Botanika. Fot. arch. Magnat

Botanika

Coś dla miłośników natury, inspiracją dla tego zestawu była bowiem przyroda i roślinność. Spotykają się tu różne odcienie zieleni i brązów – od tych łagodnych i oswojonych niczym z przydomowego ogródka aż po dzikie, w surowym klimacie tajgi.

Dominuje zrównoważona kolorystyka odzwierciedlająca harmonię natury. Doskonałym jej dopełnieniem będą meble, dodatki i dekoracje reprezentujące różne surowce i faktury – surowe drewno czy wiklina mile widziane!

Magnat

Mobilność. Fot. arch. Magnat

Mobilność

Odpowiadają ci czasy, w jakich żyjesz? Lubisz ich pośpiech, twórczy optymizm, mobilność, otwartość? Wirtualna rzeczywistość jest twoim chlebem powszednim? Możesz to wyrazić dzięki kompozycji Mobilność.

Znalazły się tu mocne, żywe barwy które dobrze oddają dynamikę i energię dzisiejszych czasów. Z kolei mnogość odcieni i faktur odzwierciedla nieograniczone niczym możliwości twórcze. Całość tętni kreatywnością i stwarza bardzo optymistyczny nastrój.

Magnat

Strukturalizm. Fot. arch. Magnat

Strukturalizm

Kolejna nowoczesna opcja, ale w wersji bardziej stonowanej. Do nowoczesnych technologii i architektury industrialnej nawiązują tutaj szarości. Pozostałe barwy również są tu powściągliwe i eleganckie, pojawiają się mocniejsze akcenty.

Mimo monochromatyczności i powagi nie jest to jednak zestaw nudny. Stanowi świetne pole do eksperymentów, takich jak łączenie różnych odcieni i faktur oraz wykorzystywanie na różny sposób światła. Efekt może być naprawdę olśniewający.

Źródło: Śnieżka Magnat