REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe strony Axalta Coating Systems

W sieci pojawiły się trzy odświeżone strony Axalta Coating Systems: na temat ciekłych farb przemysłowych, na temat farb proszkowych oraz na temat materiałów izolujących. Zapewniają one wygodny dostęp do informacji i są dostępne w wielu językach, aby spełnić oczekiwania klientów z różnych części świata.

Axalta Coating SystemsNowa strona o ciekłych farbach przemysłowych Axalta dostępna jest pod adresem www.industrial.axaltacs.com, o materiałach izolujących poczytać można na www.voltatex.com, zaś o farbach proszkowych – na www.powder.axaltacs.com.

Wszystkie trzy są przejrzyste i umożliwiają łatwe odnalezienie potrzebnych informacji. W ten sposób Axalta chce zaspokoić potrzeby obecnych klientów z rejonu EMEA i równocześnie zaskarbić sobie nowych. Strona o farbach proszkowych jest póki co dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, szwedzkim i hiszpańskim, zaś strony o farbach ciekłych i o materiałach izolujących – tylko w angielskim. Firma zapowiedziała jednak, że jeszcze w tym roku powstaną wersje w innych językach europejskich, w tym w polskim.

W planach jest również uruchomienie podobnych stron o produktach przemysłowych Axalta dla klientów z Ameryki Północnej, Łacińskiej oraz z rejonu Azji i Pacyfiku.

Źródło: Axalta CS

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA