REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe pigmenty Standox w małych puszkach

W branży samochodowej szybko przybywa nowych odcieni – zgodnie z oszacowaniami każdego roku pojawia się ich średnio 1000! Stanowi to nie lada problem przy naprawach lakierniczych, kiedy trzeba dobrać pasujący kolor. Dlatego też Standox po raz kolejny wzbogacił swoją linię Standoblue o nowe pigmenty.

Standox

Fot. arch. Standox

Im więcej nietypowych i trudnych do odtworzenia odcieni na światowych drogach, tym większe zapotrzebowanie na różnorodne kolory pigmentów, stąd nowości w ofercie firmy Standox. Wprowadzone przez nią pigmenty Standoblue są dostępne w mniejszych puszkach o pojemności 250 ml. Tym samym zestaw pigmentów w tych poręcznych opakowaniach liczy już 32 odcienie.

Małe opakowania to rozwiązanie bardzo praktyczne – pozwala ograniczyć straty farby. Niektóre pigmenty bowiem, zwłaszcza te z efektem specjalnym, są wykorzystywane przy naprawach renowacyjnych rzadko i w niewielkich ilościach, dlatego niewielkie puszki są w ich przypadku bardziej opłacalne.

Standox

Fot. arch. Standox

Źródło: Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA