a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiNowe narzędzie cyfrowe dla projektantów

Nowe narzędzie cyfrowe dla projektantów

Jeden z producentów zaprezentował swoje nowe narzędzie cyfrowe, oferujące wsparcie architektom i projektantom. Pomaga ono wybrać system ścienny dostosowany do konkretnych potrzeb.

Fot. meminsito / pixabay.com

Sto Wall Selector to dzieło firmy Sto. Narzędzie, dostępne za pośrednictwem strony internetowej producenta, powstało z myślą o tym, by pomóc klientom wybrać najlepszy system ścienny dla konkretnego projektu.

Pierwsze tego typu rozwiązanie

Narzędzie zadaje użytkownikowi serię pytań, a na podstawie uzyskanych odpowiedzi proponuje dostosowany system. Bierze więc pod uwagę priorytety klienta, oczekiwaną przez niego w konkretnym przypadku wydajność oraz kryteria estetyczne. Jak zapewnia Keri Tolar, starsza dyrektorka ds. cyfrowości w Sto:

Sto Wall Selector to pierwsze tego typu rozwiązanie w naszej branży. Potwierdza ono naszą pozycję technologicznego lidera, nie tylko w zakresie systemów ściennych i produktów, ale również narzędzi cyfrowych i materiałów dla projektantów, pomagających im znaleźć dokładnie to, czego potrzebują.

Zaproponowane przez Sto narzędzie pozwala zarówno ekspertom, jak i laikom odkrywać i porównywać różne systemy ścienne, takie jak EIFS, prefabrykowane panele ścienne, okładziny przeciwdeszczowe czy stiuki. Tolar przekonuje, że to i inne narzędzia Sto zrewolucjonizują sposób planowania projektów budowlanych.

Inne narzędzia cyfrowe Sto

Sto Wall Selector należy do całego zestawu narzędzi cyfrowych StoSelect edukujących oraz wspierających projektantów w ich pracy. O niektórych z nich pisaliśmy już na naszym portalu – StoInspire pozwala na wizualizację różnych wykończeń na modelach budynków, zaś Aesthetic+Product Selector proponuje różne estetyki wykończenia, które uzyskać można przy użyciu produktów Sto.

Źródło: coatingsworld.com