a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowedo drewnaNowe marki farb do podłóg

Nowe marki farb do podłóg

Jeden z producentów farb do drewna utworzył nowy oddział, który specjalizował się będzie w produktach do podłóg. Będą one sprzedawane pod dwiema nowymi markami.

Fot. midascode / pixabay.com

Firma Gemini Coatings stworzyła nowy oddział Floor Finish. Będzie on oferował klientom dwie marki produktów do drewna – Glitsa i Lenmar. Jak komentuje Julie Russell, dyrektorka nowego oddziału:

Firma Gemini zawsze była w czołówce zaawansowania w sektorze farb i powłok, a oddział Floor Finish jest na to dowodem. Wiemy, że podłogi to dużo więcej niż powierzchnie – są fundamentem pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Cieszymy się, że możemy przesuwać granice w tej branży, redefiniować standardy i wykraczać poza oczekiwania klientów.

Produkty marki Glitsa to m.in. powłoki konwersyjne, wypełniacze do drewna z mączki drzewnej, poliuretany modyfikowane olejem, wodorozcieńczalne lakiery nawierzchniowe czy produkty do konserwacji dla wykonawców, architektów i projektantów. Pod szyldem Lenmar sprzedawane są zaś poliuretany modyfikowane olejem, uretany utwardzane wilgocią, wykończenia podłóg w obiektach sportowych, środki do czyszczenia podłóg drewnianych oraz preparaty przygotowawcze dla profesjonalnych wykonawców.

Źródło: coatingsworld.com