REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe centrum szkoleniowe BASF we Francji

Rozszerza się sieć centrów szkoleniowych BASF. 20 czerwca otwarty został nowy ośrodek marki R-M w Clermont we Francji. Adepci lakiernictwa będą tam instruowani, jak efektywnie aplikować farby samochodowe.

centrum szkoleniowe BASF we Francji

Od lewej: Jacques Delmoitiez (prezes BASF Europa), Edouard Courtial (członek francuskiego Zgromadzenia Narodowego), Carole Lajous (dyrektor BASF Coatings France) oraz Harald Pflanzl (starszy wiceprezes Automotive Refinish Coatings Solutions Europe BASF) w trakcie ceremonii otwarcia. Fot. arch. BASF

BASF nie próżnuje. Koncern posiada już ponad 50 ośrodków szkoleniowych na całym świecie (wśród nich niedawno otwarte centrum w Cesano Maderno). W budowę międzynarodowego centrum szkoleniowego w Clermont firma zainwestowała blisko 2,5 mln euro. Jest to jedna z najnowocześniejszych tego typu placówek w Europie. Rocznie specjaliści R-M mają w niej przeszkolić około 800 osób. Uczestnicy szkoleń mają do dyspozycji nowoczesne sale wyposażone w interaktywne tablice, które ułatwiają przedstawianie i przyswajanie informacji.

Nowy ośrodek stwarza jednak okazję nie tylko do nauczania, ale również prezentowania najnowszych trendów w projektowaniu aut, modnych motywów kolorystycznych oraz samochodów koncepcyjnych, takich jak Peugeot RCZ-R o matowym wykończeniu ONYX HD. Firma wspiera młode talenty, dlatego przy tworzeniu nowych projektów centrum ma współpracować ze studentami University of Technology in Compiègne.

Już w październiku tego roku w ośrodku będzie miało miejsce duże wydarzenie – 11. edycja konkursu R-M Best Painter Contest, na którym swe umiejętności zaprezentują młodzi lakiernicy z 18 krajów, w tym Japonii, RPA i Rosji.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA