a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiNowa umowa o dystrybucji w krajach Beneluksu

Nowa umowa o dystrybucji w krajach Beneluksu

Duży dystrybutor środków chemicznych ma nowego partnera w krajach Beneluksu. Współpraca dotyczyć będzie sprzedaży klejów, głównie dla branży elektrycznej i elektronicznej.

Fot. arch. Bodo Möller Chemie

Grupa Bodo Möller Chemie rozszerza swoją współpracę z Henkel Adhesive Technologies. W ramach nowej sieci dystrybucji, która obejmie Belgię, Luksemburg i Holandię, sprzedawać będzie przede wszystkim produkty do zastosowań elektrycznych i elektronicznych, a także dla e-mobilności, branży sensorów, oświetlenia, kolejowej i lotniczej.

Kleje dla branży elektronicznej

Dzięki rozszerzonej współpracy z Henkel firma Bodo Möller Chemie będzie mieć w ofercie szeroki zakres klejów dla branży elektronicznej – w tym produktów cenionych marek Loctite i Bergquist. Jak komentuje Cedric De Ryck, dyrektor sprzedaży w Bodo Möller Chemie Benelux:

Bardzo cieszymy się z naszej rozszerzonej współpracy z Henkel. Umocni ona relacje między Henkel i Bodo Möller Chemie Group i zagwarantuje, że nadal będziemy w stanie zapewniać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania do zastosowań elektronicznych.

Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się m.in. kleje przewodzące prąd elektryczny oraz materiały przewodzące ciepło. Bodo Möller Chemie oferuje klientom i producentom profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

Kompleksowy zestaw rozwiązań

Klienci Bodo Möller Chemie w krajach Beneluksu liczyć mogą m.in. na dostęp do takich gotowych do użytku produktów jak Thermal GAP PAD®, Thermal SIL PAD®, produkty Hi Flow oraz Bond Ply. Jak podkreśla Frank Haug, prezes zarządu Bodo Möller Chemie, Henkel to idealny partner, pozwalający zapewnić użytkownikom kompleksowy zestaw rozwiązań z jednego źródła.

Źródło: Bodo Möller Chemie