REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa strona RAL Colours

Na Święta RAL Colours sprawił internautom prezent – nową stronę internetową. Jest nie tylko bogatsza pod względem treści, ale i przyjemna dla oka i intuicyjna.

RAL Colours

Fot. arch. RAL Colours

Nowe oblicze strony RAL Colours to dzieło specjalistów firmy oraz agencji K12 z Düsseldorfu. Odświeżony design prezentuje się nowocześnie i przejrzyście, serwis jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Na stronie pojawiły się nowe treści, rozmieszczone w intuicyjny i jasny sposób. Każdy zainteresowany paletami kolorystycznymi RAL Classic, Design, Effect czy Plastics, elektroniczną biblioteką RAL Digital czy publikacjami RAL bardzo łatwo znajdzie potrzebne informacje. W serwisie znaleźć można też ciekawostki na temat historii firmy oraz porady, jak stosować palety RAL w praktyce.

Uproszczono też system zamówień, dzięki czemu dostęp do produktów RAL jest dużo szybszy i łatwiejszy. Użytkownicy smartfonów mogą natomiast skorzystać ze specjalnie przygotowanej wersji strony dla urządzeń mobilnych.

Odwiedź stronę www.ral-farben.de i przekonaj się sam!

Źródło: RAL Farben

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA