REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa powłoka Hempel o 20% przyspiesza aplikację

Hempel wprowadza na rynek nową powłokę epoksydową, która ma przedłużyć życie konstrukcji przemysłowych – Hempaprime Multi 500. Dzięki krótszemu do 20% czasowi schnięcia może ona przynieść duże korzyści dla branży olejowo-gazowej, infrastruktury i energetyki.

nowa powłoka Hempel Hempaprime Multi 500

Fot. arch. Hempel

Hempaprime Multi 500 pozwala na aplikację trzech warstw w czasie o 20% krótszym niż standardowo, bez poświęcania jakości i wytrzymałości powłoki. Dzięki temu zwiększa produktywność w zakładzie.

Farba może być stosowana bezpośrednio na podłoże, jako podkład, jako warstwa pośrednia lub jako nawierzchniowa. Nadaje się również do małych napraw. Jest bardzo twarda i posiada wysoką odporność na pękanie, dzięki czemu pomalowane elementy można później transportować bez obaw o uszkodzenie. Charakteryzuje ją również wysoka zawartość części stałych (do 85%) i niska emisja LZO, jest to więc produkt przyjazny środowisku.

Źródło: Hempel

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA