REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa platforma farb samochodowych PPG w Europie

PPG otwiera nową platformę dla farb ciekłych i proszkowych na części samochodowe w rejonie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Krok ten ma być dowodem na to, że koncern przywiązuje dużą wagę do profesjonalnej obsługi klienta.

PPG

Fot. arch. PPG

Platforma jest przeznaczona dla wytwórców układu zawieszenia poszukujących dostawców produktów, które pomogą im zwiększyć jakość wykończenia i efektywność produkcji. Takimi produktami są m.in. wodorozcieńczalne lakiery ciekłe Aquacron oraz wolne od cynku podkłady i hybrydowe lakiery nawierzchniowe Envirocron od PPG.

Jak skomentował Marco Galanzino, menedżer produktu z oddziału farb proszkowych PPG EMEA, uruchamiając nową platformę firma działa na korzyść producentów, ale w dłuższej perspektywie jest to działanie z myślą o klientach. Dzięki poprawie efektywności procesów produkcyjnych mogą obniżyć się bowiem również ceny części samochodowych.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA